ENZZO – etui na smartfony

ON:

Gdy tylko dorobiłem się pierwszego smartfona, szukałem dla niego odpowiedniego covera, etui, które zabezpieczy go przed zniszczeniem, może nawet zalaniem. Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć i nie raz mój telefon zupełnie przypadkowo lądował na podłodze, czy też chodniku. Całe szczęście zawsze zabezpieczony był na tyle, że poza małym obdarciem ochronnego pokrowca nie wydarzyło się nic złego.

Ponieważ jestem gadżeciarzem, to staram się za każdym razem mieć inny dość indywidualny cover. Przeważnie mi się to udawało, ale bycie nerdem to także koszt i co by tutaj nie mówić – często niemały. Fajne etui na telefon, które jest i wygodne, i elegancje, i indywidualne potrafi kosztować ponad 100 zł. Oczywiście, można szukać na allegro tanich rozwiązań, ale nauczony własnym przykładem odradzam. Zamówiony przeze mnie cover na iPhone okazał się tanią chińską podróbką o ostrych krawędziach i słabej jakości grafice. Koniec, końców skończyło się na tymczasowym opakowaniu, które musiało służyć dobrych kilka miesięcy. Jak to się mówi: „dupa”, a nie indywidualizm.

Enzzo

Przypadkiem trafiłem na firmę ENZZO. Przeglądając sklepy w sieci zobaczyłem ich ofertę i postanowiłem zainteresować się bardziej produktem, który pokazują na swojej stronie internetowej. Po wymianie kilku maili na moim biurku wylądowała paczka z kilkoma coverami (które swoją drogą będą do zgarnięcia w konkursach na naszym blogu i facebook’u). To, co przede wszystkim wrzuca się w oczy, to jakość wykonania produktów. Każde z otrzymanego przeze mnie etui zapakowane jest w oddzielne pudełko i w folię. Jednak jest coś co różni te opakowania od konkurencji. W każdym wycięte jest okrągłe okienko, które pozwala poczuć fakturę nadruku. Tak! Dokładnie nadruki na tych pokrowcach są trójwymiarowe. Pod palcami poczujecie elementy wzoru. Muszę przyznać, że niektóre z nich wyglądają naprawdę emocjonująco. Co ważne: firma stawia na indywidualność, przez co pozwala na wybór ogromnej ilości wzorów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, bowiem na stronie internetowej możemy znaleźć praktycznie 70 wzorów. W ofercie ENZZO znajdują się covery dla iPhone 4/4S, 5/5S, iPhone 6, Samsung Galaxy S3, S4, S4 mini, S5, Trend Plus, Core Plus, Samsung Ace3, Nokia Lumia 635, Sony Xperia Z2, Sony Xperia M2, LG G3.

Enzzo

Materiał z którego wykonane są pokrowce, to nie tandetny plastik, ale naprawdę dobrej jakości tworzywo. Ponadto żaden z testowanych produktów nie przeszkadzał w dostępie do portów i przycisków w telefonie. Nie musicie się więc martwić, czy Wasze słuchawki da się podłączyć lub czy aparat nie zostanie zasłonięty przez kawałek tworzywa. Spokojnie. W naszym przypadku za ostre testowanie wzięła się Paulina, która dzień w dzień wrzuca telefon do portalu swojej torebki. Tam ociera się on o notes, kalendarz, butelkę z wodą, batonika, portfel i całą masę rzeczy, o których się nam nie śni. Kiedyś z torby wyszła gruba niska baba i zapytała o drogę do najbliższego centrum handlowego. W takich warunkach telefon spędza kilka godzin dziennie. Mniej więcej po miesiącu użytkowania nie zauważyliśmy żadnych odprysków, czy zarysowań. Przejdźmy jednak do najważniejszej rzeczy: do ceny. Jest ona bardzo korzystna, bowiem niezależnie od modelu i wzoru cover kosztuje jedyne 39 zł. To naprawdę niewielka kasa, jak na tej jakości produkt.

Produkty firmy ENZZO możecie obejrzeć tutaj.
Oficjalny profil na allegro.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Autor: Marudy

Podziel się postem
468 ad