Marudzenie – blog popkulturowy

Piszemy o popkulturze – grach, filmach, książkach i muzyce

Baner Bez kategorii KSIĄŻKI RECENZJA

Thomas Pavitte „Niesamowite 1000x połącz kropki”, „Kwerkle Arcydzieła” – recenzja

Thomas Pavitte „Niesamowite 1000x połącz kropki”, „Kwerkle Arcydzieła” - recenzja

Mam świetną pracę. Mam twórczą pracę, która każdego dnia stawia przede mną nowe wyzwania. Bardzo to lubię. Ale bywają takie dni, kiedy pracuję przez dwa tygodnie bez przerwy, po 10-12 godzin i przysięgam – konam ze zmęczenia. Nie fizycznego, a psychicznego… Długo szukałam sposobu na to jak radzić sobie właśnie z tym… I znalazłam.

Thomas Pavitte „Niesamowite 1000x połącz kropki”, „Kwerkle Arcydzieła” – recenzja

Okazuje się, że „czym się strułeś, tym się lecz” – więc wieczorami, po takich maratonach, siadam do nieco innej twórczości. Mam obrazki do malowania farbami, mam kolorowanki, zeszyty do pobudzania kreatywności, a ostatnio spróbowałam czegoś nowego.

Wydawnictwo Insignis wypuściło na rynek albumy do łączenia kropek, z wyjątkowymi bohaterami. Ilustracje Thomasa Pavitte na podstawie najlepszych artystów od Marvela, przedstawiają znanych superbohaterów. Pierwszy album skupiony jest na Spider-Manie, a drugi na innych postaciach. Mamy tu m.in. Kapitana Amerykę, Deadpoola, Dr Strange’a, Ant-Mana, Czarną Panterę i wielu innych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale to jeszcze nie wszystko! Insignis wydało również „Kwerkle Arcydzieła” z 20 słynnymi dziełami sztuki. Tu znajdziecie „Mona Lisę”, „Stworzenie Adama”, „Dziewczynę z perłą” i „Pocałunek” oraz wiele innych prac.

Wszystkie trzy pozycje są wspaniałe. Idealne na odmóżdżenie po ciężkim dniu. Wymagają skupienia i pracy, ale to bardzo przyjemna forma relaksowania. Zachwycą się nimi nawet dzieciaki.

Tagi: Thomas Pavitte Niesamowite 1000x połącz kropki Spider-Man 1000x połącz kropki Kwerkle Arcydzieła