Baner

Carol

ONA: W Polsce taki film chyba nie powstanie. Gdzieś tam sporo zamętu zrobiła „IDA”, która podejmowała kontrowersyjny temat bardzo spokojnie i w sposób zrównoważony, zwykły, ale co poza tym dziełem? Pewnie będziemy musieli poczekać, a […]

Experimenter

ONA: Ja to tak zawsze chrzanię, że uwielbiam akcję, Michała Zatokę, Umrzyj mocno i inne produkcje, w których strzela się do helikoptera przy pomocy radiowozu, więc spoko – mnie też to dziwi, kiedy oglądam film, […]

Remedium

ON: „Remedium” jest filmem, który w wielu momentach przypomina mroczne, skandynawskie kino, bazujące na zimnych thrillerach. To obraz minimalistyczny i bardzo realistyczny, a drastyczne sceny mogą spędzić sen z powiek niejednej, bardziej wrażliwej osobie.